Kontakt

INFOLINIA: 801 000 391

czynna w godz. od 7-24

 


+48 (17) 787 69 67    Pomoc techniczna
+48 (17) 787 60 72    Fax
              
admin@linuxpl.com

Pomoc techniczna

platnosc@serveradmin.pl Płatności, faktury
biuro@serveradmin.pl Kontakt z właścicielem firmy

 

Administratorzy:
Piotr Kloc
E-mail:

piotr.kloc@serveradmin.pl

GG : 1769443
Telefon:

Infolinia

Grzegorz Mac
E-mail:

grzegorz.mac@serveradmin.pl

GG : 3313225
Telefon:

Infolinia

Paweł
E-mail:

pawel@linuxpl.com

GG : 2906021
Telefon:

Infolinia

Piotr Koczur
E-mail:

piotr.koczur@linuxpl.com

GG : 2204578
Telefon:

Infolinia

Przemysław Wilkosz
E-mail:

przemyslaw.wilkosz@linuxpl.com

GG : 17389575
Telefon:

Infolinia

Bartosz Kozak
E-mail:

bartosz.kozak@linuxpl.com

GG : 23175392
Telefon:

Infolinia

Agata Nazar
E-mail:

agata.nazar@linuxpl.com

GG : 24827849
Telefon:

Infolinia

Rafał Gawron
E-mail:

rafal.gawron@linuxpl.com

GG : 32375919
Telefon:

Infolinia

Piotr Stawarczyk
E-mail:

piotr.stawarczyk@linuxpl.com

GG : 34542857
Telefon:

Infolinia

Dawid Deręgowski
E-mail:

dawid.deregowski@linuxpl.com

GG : 35895101
Telefon:

 

Łukasz Urbanek
E-mail:

lukasz.urbanek@linuxpl.com

GG : 37609811
Telefon:

 

Obsługa płatności:
Bartosz Nowacki (płatności)
E-mail:

bartosz.nowacki@linuxpl.com

GG : 4481167
Telefon:

(17) 787 61 56, 505 058 204

Mirosław Strzępek (płatności)
E-mail:

mirek.strzepek@linuxpl.com

Telefon:

(17) 787 61 57

 

Szybki kontakt

Pomoc techniczna

Infolinia: 0801 000 391

tel: +48 (17) 787 69 67

polecamy : hosting serwery dedykowane